-59%

Lot van 3 bronzen armbanden, West Afrika, 1e helft 20e eeuw

Artikel 23 van 177
€ 135,00 € 55,00 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk

Fraai lot van 3 bronzen armbanden uit West Afrika. Bronzen armband met 2 krokodillenkoppen, één armband ( vermoedelijk 19e eeuw) met nog zichtbaar enkel rondvormige figuraties en een armband met nog iets zichtbare figuraties.

Doorsnede van klein naar groot, buitenmaat is: ca 8cm van de twee kleinere en ca 9 van de grootste
Gewicht samen: 647 gram
Herkomst: West Afrika
Datering: 1e helft 20e eeuw ( de kleinste vermoedelijk nog ouder)
Provenance: In situ verkregen door Peter Beaujean

(lot nr 1)

© 2016 - 2024 Johnspecialobjects | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel