Lot van drie benen figuurtjes, Indonesië, 2e helft 20e eeuw

Artikel 11 van 32
€ 39,50 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk

Lot van drie fraai gestoken benen beeldjes. Gesneden uit dierlijk bot, zéér verfijnd en met een innemende uitstraling. Goede staat! Klein prijsje!!

Lengte: 11 cm
Gewicht: 104 gram
Herkomst: Indonesië
Datering: 2e helft 20e eeuw

© 2016 - 2024 Johnspecialobjects | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel